Mieszkanie z pięknym widokiem w apartamentowcu "Babka Tower" - aleja Jana Pawła II, Warszawa - for-rental, ref. 14046 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Mieszkanie z pięknym widokiem w apartamentowcu "Babka Tower"


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May oferuje eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu CH Arkadia.

Designerski apartament o powierzchni 50m2 składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt AGD, łazienki z WC i przedpokoju.

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym kompleksie "Babka Tower", który składa się z 25 piętrowej wieży i 10 piętrowego budynku z parkiem rekreacyjnym. Oferowany apartament usytuowany jest w niższym budynku. Kompleks o wysokim standardzie objęty jest całodobową ochroną i monitoringiem, posiada duże eleganckie windy, zadbane patio z ławeczkami, zielenią oraz oczkiem wodnym. Na parterze znajdują się sklepy, kawiarnie i bar. Wokół budynku zadbane trawniki, skwerki, trasa spacerowa i rowerowa zaś obok kryte baseny, fitness i aerobik.

Budynek położony jest w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji przy Rondzie Zgrupowania Armii Krajowej "Radosław", w czasie budowy nazywającym się "Rondo Babka", od którego wzięła się jego nazwa. Po drugiej stronie ronda znajduje się Arkadia, największe pod względem powierzchni centrum handlowe w Warszawie. Do lotniska jest jedyne 8 kilometrów. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe, metro, stacja kolejowa, Wisłostrada. Pomimo położenia w centrum miasta mieszkanie jest bardzo ciche, okna wychodzą na ulicę Dziką.

Cena 4800 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów oglądania tego wyjątkowego mieszkania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
nowa cena
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14046
Miasto
Warszawacena
4 800 PLN
(1 117 EUR)

cena/M2
96 PLN

Powierzchnia
50m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
3km

piętro
21

niedawna aktualizacja
14-10-2019