Company news, market analyses, properties in focus | Hamilton May
Choose your property list and send us your selections to arrange viewings
Clear list
Invalid number
I have read the information clause.

Hamilton May News

Hamilton May News

Unikalna, kameralna inwestycja sprzedana przez Hamilton May!

Agencja Hamilton May zamknęła sprzedaż niemal 50 apartamentów w kameralnej inwestycji w Warszawie. Dowiedz się więcej.

5 powodów do radości: Hamilton May w 2018

Rok 2018 przyniósł wiele powodów do świętowania. Zapraszamy na przegląd najważniejszych momentów ubiegłego roku z perspektywy Hamilton May i do podsumowania naszych oczekiwań w stosunku do roku 2019

Kolejna sprzedana perełka!

Sprzedaliśmy luksusową posiadłość o powierzchni 700 metrów kwadratowych, otoczoną piękną działką. Zobacz zdjęcia.

Hamilton May Warszawa we współpracy z inwestorem z segmentu PRS

Hamilton May Warszawa asystował prywatnemu inwestorowi w przygotowaniu i wynajęciu 25 mieszkań w inwestycji Wola Libre.

Pakietowa sprzedaż apartamentów premium zamknięta przez Hamilton May

Hamilton May zamyka negocjacje sprzedaży pakietu apartmentów z segmentu premium o łącznej powierzchni 750 m2 przy Skawińskiej 11 w Krakowie.

Krakowska dzielnica Wola Justowska — wciąż najpopularniejsza wśród osób o wysokich dochodach

Znana z zieleni i parków Wola Justowska kojarzona jest przede wszystkim z malowniczymi, wolnostojącymi rezydencjami. Zawsze była to ekskluzywna dzielnica z najwyższymi cenami nieruchomości i mieszkańcami, plasującymi się w najwyższym przedziale dochodów. Jaki jest aktualny kierunek rozwoju obszaru?

Hamilton May na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Przeczytaj, czym żyje rynek nieruchomości w Polsce. Zapraszamy na relację z konferencji i wydarzeń, w których braliśmy udział w maju.

Złota 44: nowa definicja luksusu

Co sprawia, że Złota 44 uznawana jest za najbardziej luksusowy budynek w Polsce? Dowiedz się, ile kosztuje najem i kto już mieszka w słynnym żaglu Liebeskinda.

Krakowskie Stare Miasto: dużo więcej niż tylko turyści

Na niezwykły urok Starego Miasta niewątpliwie wpływa jego skondensowanie. Dynamiczny rozwój Krakowa przyczynił się jednak do powstania dylematu. Parki biznesowe znajdujące się poza centrum zmuszają do podjęcia decyzji co wybrać: mieszkanie w pobliżu pracy, czy też centrum miasta?

Spokojny i prosperujący - Wilanów nie przestaje czarować

W powojennej zabudowie Warszawy niejednokrotnie brakowało wyraźnie wytyczonego kierunku. Miasteczko Wilanów stanowi jednak jeden z najwyraźniejszych przykładów zaplanowanej przestrzeni.

Hamilton May uhonorowany tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017

Hamilton May z dumą informuje, że otrzymał prestiżową nagrodę Lokalnej Agencji Roku podczas Gali EuropaPropety CEE Investment & Green Buildings, która miała miejsce w hotelu Intercontinental w Warszawie 26 października 2017.

Hamilton May bliski nagrody dla Lokalnej Agencji Roku 2017

Wiedza, profesjonalizm i właściwe podejście jako kluczowe cechy zespołu, które decydowały o sukcesach w mijającym roku.

Zabłocie - niezwykły przykład odrodzenia

Zabłocie konsekwentnie podąża utartą ścieżką zmierzającą w kierunku gentryfikacji rejonu. Aby w pełni zrozumieć naturę i złożoność tej dzielnicy, należy przyjrzeć się jej dość burzliwej przeszłości. Historia nie obeszła się z dzielnicą łaskawie jednak paradoksalnie okazało się to jednym z większych atutów obszaru.

Spojrzenie w przyszłość: ekscytujące perspektywy dla polskiego segmentu PRS

Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości. Dowiedz się jak narodził się i jakie zmiany czekają prywatny sektor wynajmu w Polsce.

Odrodzenie Woli: od miejskiego bałaganu do dynamicznych inwestycji

Nawet biorąc pod uwagę diametralne zmiany, które dokonały się w całej polskiej stolicy po transformacji ustrojowej w 1989 roku, odrodzenie warszawskiej Woli jest czymś wyjątkowym.

Hamilton Group rozbudowuje Venetian House Aparthotel na Rynku Głównym

Hamilton Group właśnie zakończyło projekt całkowitej renowacji Aparthotelu Venetian House, włączając w to instalację nowej windy na tyłach budynku oraz kompletną redekorację wszystkich pokoi o łącznej powierzchni 1200 m2.

Hamilton May zamyka wysokiej wartości transakcję w prestiżowym kompleksie Novum

Po kilkumiesięcznych negocjacjach Hamilton May doprowadził do zamknięcia wysokiej wartości transakcji w prestiżowym kompleksie Novum przy ulicy Rakowickiej.

Polski rynek nieruchomości luksusowych znajduje swoją tożsamość

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce nie ma długiej historii. Jednak wiele znaków wskazuje na to, że jest to sektor który, zwłaszcza w dużych miastach, jak Warszawa, czy Kraków, zaczyna się dynamicznie rozwijać.

Podsumowanie roku 2016 firmy Hamilton May

W Hamilton May patrzymy do przodu chcąc nieustannie się rozwijać i utrzymywać dobra passę. Postanowiliśmy jednak poświęcić trochę czasu na analizę ostatnich 12-stu miesięcy i podzielić się rezultatami naszej ciężkiej pracy.

Anglik w Krakowie – o rynku nieruchomości w kontekście Brexitu

Zmiany bywają katalizatorem dla postępu, ale nie jest tajemnicą, że rynek i pieniądze zmian nie lubią. Istotny spadek funta był prawdopodobnie najlepszym na to dowodem. Na brytyjskich podmiotach chcących zainwestować swój kapitał w Krakowie, spadek wartości funta wywarł ogromne psychologiczne wrażenie. Oczekiwane zyski stały się automatycznie mniejsze, co wpłynęło na spadek atrakcyjności jakiejkolwiek zagranicznej inwestycji.