Dlaczego powierzyć nam zarządzanie Twoją nieruchomością?
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dlaczego warto powierzyć zarządzanie swoją nieruchomością Hamilton May?

Posiadanie nieruchomości może być bezproblemowe

Posiadanie nieruchomości może być bezproblemowe

Współpracując z Hamilton May zostanie wybrana dla Ciebie osoba kontaktowa z zespołu zarządzania nieruchomościami, która będzie odpowiedzialna za objęcie opieki nad Twoją nieruchomością. Jako właściciel, znasz zapewne wymiary poświęcanego czasu i pracy związanej z problemami technicznymi i ciągłymi wymaganiami stawianymi przez najemcę, szczególnie, jeżeli nie przebywasz na co dzień w najbliższych okolicach swojej nieruchomości.

Nasz zespół zarządzania stworzony został aby sprostać właśnie temu wyzwaniu - opiekowaniu się Twoją nieruchomością, i zaopatrzony jest we wszystkie potrzebne środki aby móc jak najlepiej służyć pomocą najemcy, odciążając Cię z obowiązków właściciela i pozwalając Ci skupić się na innych ważniejszych sprawach.

Zwiększone szanse znalezienia najemców

Zwiększone szanse znalezienia najemców

Nasze doświadczenie pokazuje, że nieruchomości zarządzane przez Hamilton May cieszą się większym zainteresowaniem wśród naszych klientów, którzy, jeśli istnieje taka możliwość, wolą współpracować z firmą, niż właścicielem.

Biorąc pod uwagę, że wielu klientów z naszej bazy to pracujący profesjonaliści, łatwo zrozumieć, że porządanymi cechami relacji z właścicielem, są biznesowe podejście i profesjonalizm.

Ponadto, jeśli wziąć pod uwagę międzynarodowy charakter naszej bazy klientów, dodatkową zaletą jest możliwość pracy z angielskojęzyczną osobą kontaktową, która to w wielu przypadkach jest wymogiem.

Nie dziwi więc fakt, że zarządzane przez nas mieszkania są wynajmowane szybko i właściciele, którzy zdecydują się na zarządzanie ich nieruchomości przez Hamilton May często zyskują na zwiększonym zainteresowaniu.

Możliwość zwiększonego zwrotu

Możliwość zwiększonego zwrotu

Nieruchomości zarządzane przez Hamilton May cieszą się wysokim zainteresowaniem i są częściej wynajmowane, co zapewnia właścicielom zwiększony przychód z najmu.

Z naszego doświadczenia wynika, że najemcy są także skłonni zapłacić odpowiednią cenę za zarządzane nieruchomości, ponieważ otrzymują oni bardziej profesjonalną, wielojęzyczną obsługę. Faktycznie więc, korzyści z zarządzania przez Hamilton May są dwojakie – często zwiększony przychód z najmu znacznie będzie przewyższał koszty usługi zarządzania, oszczędzając Twój czas i zwiększajac dochód.

Zarządzanie naprawami

Zarządzanie naprawami

W przypadku większych napraw korzystamy z usług lokalnych przedsiębiorstw z listy wypróbowanych i sprawdzonych kontrahentów, których nieustannie monitorujemy, aby upewnić się, że wykonana przez nich praca jest zarówno konkurencyjnie wyceniona oraz wysokiej jakości. Chcemy dodawać wartości i obniżać Twoje wydatki, gdzie tylko to możliwe, aby jakość naszych usługi kierowanych do właścicieli utrzymywała najwyższą pozycję na rynku.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu


Aby uzyskac więcej informacji na temat proponowanych usług skontaktuj się z naszym zespołem ds. Zarządzania Nieruchomości

Email [email protected]

tel. (+48) 22 428 16 15 (Warszawa)