Korzyści z umowy na wyłączność | Hamilton May Exclusive
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

logo Hamilton May Exclusive

Wybierz Hamilton May jako swojego wyłącznego agenta i skorzystaj z wielu korzyści, które zwiększą widoczność Twojej nieruchomości we wszystkich naszych kanałach marketingowych.

Nie tylko przyspieszy to proces znalezienia poważnego nabywcy lub najemcy, ale także zapewni Ci opiekę jednego efektywnego i profesjonalnego agenta, delegowanego do pracy z ofertą.

Korzyści z wyłączności z Hamilton May

 • Wzmocnione pozycjonowanie

  Hamilton May zapewnia lepsze pozycjonowanie ofert na wyłączność w swoich kanałach marketingowych. Oferty na wyłączność są zawsze wyświetlane powyżej niewyłącznych na wszystkich naszych stronach internetowych.

  Priorytet dotyczy także portali zewnętrznych, gdzie dysponujemy oddzielnym budżet na podbicia i wyróżnienia. Najbardziej pożądane nieruchomości są często promowane za pośrednictwem mediów społecznościowych, newslettera i reklam re-marketingowych Google.

 • Wyróżnienie wizualne

  Oferty na wyłączność w Hamilton May otrzymują ekskluzywne wyróżnienie graficzne. W połączeniu z ulepszonym pozycjonowaniem strony internetowej sprawia, że najemcy i nabywcy nie mogą przeoczyć Twojej nieruchomość.

  Co więcej, przygotowaliśmy specjalną docelową witrynę internetową Hamilton May Exclusive, zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwania Google. Ekskluzywny znacznik jest również eksportowany na wszystkich portalach zewnętrznych, więc nie musisz się tracić czasu i środków na samodzielne wystawianie nieruchomości.

 • Wirtualny spacer

  W Hamilton May nieustannie poszukujemy rozwiązań dających naszym klientom przewagę konkurencyjną. Nasze wirtualne spacery 360° otwierają dodatkowe możliwości ekspozycji Twojej nieruchomości w najlepszym świetle. Od 2020 roku okazują się najlepszym sposobem zdalnego prezentowania ofert.

  Bezpłatne wirtualne spacery 360° są przeznaczone tylko dla ofert na wyłączność spełniających określone wymagania. Skontaktuj się ze swoim agentem prowadzącym, aby opracować najbardziej odpowiednią strategię marketingową dla Twojej nieruchomości.

 • Promocja w innych agencjach

  Hamilton May działa na rynku od ponad 15 lat, dzięki czemu nasza marka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych agencji nieruchomości premium. Możemy pochwalić się licznymi transakcjami zawartymi we współpracy z innymi agencjami, które często wykorzystują nasze strony internetowe jako źródło ofert dla swoich klientów.

  Nasz comiesięczny newsletter Wybrane Oferty Hamilton May, zawierający nasze najbardziej pożądane ekskluzywne oferty, jest wysyłany do ponad 100 agentów. Współpracujemy z innymi agencjami po to, żebyś Ty nie musiał.