+48 22 428 16 15

Hamilton May Aktualności5 powodów do radości: Hamilton May w 2018

Rok 2018 przyniósł wiele powodów do świętowania. Zapraszamy na przegląd najważniejszych momentów ubiegłego roku z perspektywy Hamilton May i do podsumowania naszych oczekiwań w stosunku do roku 2019

Kolejna sprzedana perełka!

Sprzedaliśmy luksusową posiadłość o powierzchni 700 metrów kwadratowych, otoczoną piękną działką. Zobacz zdjęcia.

Wola Justowska - najbardziej popularna wśród osób o wysokich dochodach

Znana z zieleni Wola Justowska kojarzona jest z malowniczymi, wolnostojącymi rezydencjami. Zawsze była to ekskluzywna dzielnica z najwyższymi cenami nieruchomości i mieszkańcami o wysokich dochodach . Jaki jest aktualny kierunek rozwoju obszaru?

Złota 44 – nowa definicja luksusu

Zaprojektowana przez światowej sławy architekta Daniela Liebeskinga, Złota 44, to projekt obok którego nie da się przejść obojętnie.

Krakowskie Stare Miasto: dużo więcej niż tylko turyści

Na niezwykły urok Starego Miasta niewątpliwie wpływa jego skondensowanie. Dynamiczny rozwój Krakowa przyczynił się jednak do powstania dylematu. Parki biznesowe znajdujące się poza centrum zmuszają do podjęcia decyzji co wybrać: mieszkanie w pobliżu pracy, czy też centrum miasta?

Hamilton May w 2017 roku: podsumowanie

Rok 2017 był rekordowy dla obu biur Hamilton May. Wzrost przychodu, duże transakcje na rynku pierwotnym, współpraca z inwestorami, rozbudowa usług zarządzania aktywami czy nagroda Lokalnej Agencji Roku to tylko kilka sukcesów z ostatnich 12 miesięcy.

Spokojny i prosperujący - Wilanów nie przestaje czarować

Miasteczko Wilanów stanowi jednak jeden z najwyraźniejszych przykładów zaplanowanej przestrzeni. Przeczytaj o tym jak mieszka się na Wilanowie i jakie możliwości otwierają się tu przed inwestorami.

Hamilton May z tytułem Lokalnej Agencji Roku 2017

Agencja nieruchomości Hamilton May konkurowała w kategorii Lokalna Agencja Roku. Nagroda jest pierwszym tak ważnym dowodem uznania w branży i mamy nadzieję, że okaże się pierwszą z wielu, gdyż planujemy umacniać swoją pozycję w Warszawie i w Krakowie w nadchodzących latach.

Zabłocie - niezwykły przykład odrodzenia

Zabłocie konsekwentnie podąża utartą ścieżką zmierzającą w kierunku gentryfikacji rejonu. Aby w pełni zrozumieć naturę i złożoność tej dzielnicy, należy przyjrzeć się jej dość burzliwej przeszłości...

Spojrzenie w przyszłość: ekscytujące perspektywy dla polskiego PRS

Sektor mieszkaniowy polskiego rynku nieruchomości cieszył się dotychczas bezprecedensowym boomem spowodowanym deficytem mieszkaniowym, szacowanym przez analityków na 3 miliony jednostek, jak również niską jakością...

Hamilton Group rozbudowuje Venetian House Aparthotel na Rynku Głównym

Hamilton Group właśnie zakończyło projekt całkowitej renowacji Aparthotelu Venetian House, włączając w to instalację nowej windy na tyłach budynku oraz kompletną redekorację wszystkich pokoi o łącznej powierzchni 1200 m2.

Polski rynek nieruchomości luksusowych znajduje swoją tożsamość

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce nie ma długiej historii. Jednak wiele znaków wskazuje na to, że jest to sektor który, zwłaszcza w dużych miastach, jak Warszawa, czy Kraków, zaczyna się dynamicznie rozwijać.

Podsumowanie roku 2016 firmy Hamilton May

2017 rok rozpoczął się w rekordowym miejscu. W Hamilton May patrzymy do przodu chcąc nieustannie się rozwijać i utrzymywać dobra passę. Postanowiliśmy jednak poświęcić trochę czasu na analizę ostatnich 12-stu miesięcy i podzielić się rezultatami naszej ciężkiej pracy...

Anglik w Krakowie – o rynku nieruchomości w kontekście Brexitu

Zmiany bywają katalizatorem dla postępu, ale nie jest tajemnicą, że rynek i pieniądze zmian nie lubią. Spadek funta był prawdopodobnie najlepszym na to dowodem. Na brytyjskich podmiotach chcących zainwestować swój kapitał w Krakowie, spadek wartości funta wywarł wrażenie.