Piękny, nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na luksusowym strzeżonym osiedlu "Nad Brzegiem Czarnej" w lesie w Markach pod Warszawą - Zielona, Marki - for-rental, ref. 14498 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piękny, nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na luksusowym strzeżonym osiedlu "Nad Brzegiem Czarnej" w lesie w Markach pod Warszawą


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny, dom na wynajem, na nowoczesnym strzeżonym, zamkniętym osiedlu lukusowych domów jednorodzinnych w Markach.

Dom o powierzchni 260m2 składa się na parterze z przestronnego, jasnego salonu z dwustronnym kominkiem i tarasem w egzotycznym drewnie, wychodzącego na piękną, dużą, zadrzewioną działkę, otwartej na salon kuchni, gabinetu i toalety gościnnej oraz garażu na dwa auta. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 sypialnie, jedna typu master, z własną łazienką z prysznicem i garderobą, 3 pozostałe sypialnie korzystają z łazienki w holu, wyposażonej w wannę i prysznic. Sypialnia master ma bezpośrednie wyjście na długi taras. Jedna z pozostałych sypialni wychodzi na duży taras z południową ekspozycją, idealny do opalania. Dom wykończony jest najwyższej jakości materiałami (kamień, drewniane, dębowe podłogi oraz drzwi) i wyposażony jest w wiele udogodnień takich jak ogrzewanie podłogowe, system inteligentnego alarmu, system rekuperacji, zmiękczania wody oraz energooszczędny system oświetlania LED. We wszystkich oknach zainstalowane zostały drewniane żaluzje. Ogród domu wyposażony jest w system automatycznego podlewania (z własną studnią) i oświetlenia. Duży strych (z izolacją na dachu) daje możliwość dodatkowej powierzchni magazynowej.

Ta dwukondygnacyjna rezydencja otoczona jest ogrodem o powierzchni 5.000 m2 urządzonym w stylu parkowym.

Nieruchomość położona jest w Markach, w otulinie rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka, w obrębie strzeżonego zamkniętego osiedla luksusowych rezydencji willowych-,,Nad Brzegiem Czarnej''. Atutem tej lokalizacji jest otoczenie zieleni, duże powierzchnie działek (min. 2500m2) oraz jednolita architektura. Ze względu na wielkość działek, każdy dom zachowuje swoją intymność i prywatność.Zarówno sąsiedztwo Puszczy Słupeckiej jaki i bliskość Zalewu Zegrzyńskiego daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Droga ekspresowa S8 oraz odremontowana i poszerzona główna trasa w Markach, zapewniają szybki i łatwy dojazd do Centrum Warszawy ale także łatwy dostęp do drogi wylotowej na Mazury.

Cena 13500 PLN miesięcznie + media (700 PLN) zawiera garaż + opcjonalnie Internet (100 PLN)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z firmą Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14498
Miasto
Marki

Ulica

Dzielnica

cena
13 500 PLN
(2 930 EUR)

cena/M2
52 PLN

Powierzchnia
260m2

Sypialnie
5

łazienki
3

od centrum
16km

piętro
Parter

rozmiar działki
5000m2

niedawna aktualizacja
08-09-2021